Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Krakowa do Barcelony od 127,00

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Barcelona, Hiszpania

Lotnisko przylotu:
Barcelona Girona (GRO)

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenie lotnicze z Krakowa na lotnisko Barcelona Girona (GRO), położone w regionie Costa Brava około 8km od Girony i 100km od centrum Barcelony. Bezpośrednie loty liniami Ryanair realizowane są w okresie jesienno-zimowym 2016/2017 dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wylot z Krakowa o godzinie 17:15, planowane lądowanie w Barcelonie Gironie o godzinie 19:55. Lot powrotny z Barcelony Girona do Krakowa o godz 20:20-23:00. Rezerwuj swój tani bilet lotniczy Ryanair z Krakowa do Barcelony lub skorzystaj z pomocy naszej infolinii czynnej przez 7 dni w tygodniu.

Oferty lotów z Krakowa(KRK) do Barcelony(BCN)
Wylot
Czas podróży: 16h 45m / 1 przesiadka
2017-05-05 19:00 Kraków (KRK)
2017-05-06 11:45 Barcelona (BCN)
1
FR 9647
2017-05-05 19:00 Kraków (KRK)
2017-05-05 20:45 Liverpool (LPL)
FR
2
FR 9146
2017-05-06 08:25 Liverpool (LPL)
2017-05-06 11:45 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 339 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka
2017-05-05 13:00 Kraków (KRK)
2017-05-06 00:50 Barcelona (BCN)
1
FR 3047
2017-05-05 13:00 Kraków (KRK)
2017-05-05 15:35 Porto (OPO)
FR
2
FR 4546
2017-05-05 22:00 Porto (OPO)
2017-05-06 00:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 339 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2017-05-05 13:00 Kraków (KRK)
2017-05-05 22:50 Barcelona (BCN)
1
FR 3047
2017-05-05 13:00 Kraków (KRK)
2017-05-05 15:35 Porto (OPO)
FR
2
FR 4586
2017-05-05 20:00 Porto (OPO)
2017-05-05 22:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 354 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
FR
2017-05-05 10:35 Kraków (KRK)
2017-05-05 13:15 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (GRO)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 369 PLN
Wylot
Czas podróży: 19h 5m / 1 przesiadka
2017-05-05 17:50 Kraków (KRK)
2017-05-06 12:55 Barcelona (GRO)
1
FR 2435
2017-05-05 17:50 Kraków (KRK)
2017-05-05 19:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 9802
2017-05-06 09:50 Londyn (STN)
2017-05-06 12:55 Barcelona (GRO)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (GRO)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 385 PLN
Tanie Loty do Barcelony
Lot Data Promocji Linia Cena
Poznań - Barcelonaod 2017-03-01 do 2017-07-31179.00
Katowice - Barcelonaod 2017-03-06 do 2017-09-30139.00
Wrocław - Barcelona Gironaod 2017-03-03 do 2017-09-01199.00
Gdańsk - Barcelonaod 2017-03-01 do 2017-10-01159.00
Warszawa - Barcelonaod 2017-03-06 do 2017-10-22139.00
Lot Kraków Barcelona - Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Barcelony dostarcza serwis Infoloty.pl